ŘASENKY

Řasenky Farmasi

Svůdný pohled s řasenkou Farmasi.
Různé druhy kartáčků pro dokonalý výsledek.


Nakupujte u Farmasi se slevou 23%

Zaregistrujte se zdarma

Farmasi řasenka 3D effect maskara

Příliš výrazné, aby byly pravé! Speciální kartáček vytvoří extra zhuštění a 3D řasy od kořínků po konečky. Jedním tahem vytvoří hluboký a působivý pohled. 

Farmasi řasenka Deep black maskara

Krémové složení a speciální kartáček řasenky dodává řasám ultra objem. Vitamin E a provitamin B5 hydratují, vyživují a napomáhají řasám zůstat zdravými. Perfektní poslední krok vašeho líčení. 

Farmasi řasenka Optimal style

Zhušťující, prodlužující a oddělující řasenka. Vše v jednom. Speciální kartáček perfektně zvýrazní řasy, poskytuje objem a oddělí je. Super krémové složení se snadno nanáší a obalí řasy jedním tahem.Pro nejlepší výsledek naneste řasenku 2 až 3 krát, jednotlivé vrstvy nechte zaschnout mezi nanášením 

Farmasi řasenka Starlock

Ultra černá řasenka s exkluzivním kartáčkem vytváří černé a objemné řasy. Její složení, obohacené o keratin, chrání, zhušťuje a posiluje řasy pro ultra oddělení a objem. 

Farmasi řasenka Mega shock maskara

Šokující řasy! Nejnovější složení dodává řasám neuvěřitelnou délku a působivý objem. Speciální kartáček dosáhne na všechny řasy, dokonce i ty nejmenší, a krásně je oddělí. 

Farmasi řasenka Scandal lash

Získejte skandální vzhled díky speciálnímu kartáčku, který dosáhne na všechny řasy. Zároveň řasy okamžitě zhustí a vytvoří extra objem s neobyčejným složením. 

Nakupujte kosmetiku Farmasi za členské ceny se slevou 23%