DĚTSKÁ KOSMETIKA

Dětská kosmetika Farmasi

Šetrná péče o jemnou pokožku miminek.

Nakupujte u Farmasi se slevou 23%

Po registraci získáte přihlašovací údaje na e-shop.

FARMASI BABY sprej na vlasy

Dětský sprej na vlasy pro snadné rozčesávání.
Už žádný dětský křik a pláč při rozčesávání vlásků.

FARMASI BABY dětský olej

Dětský olej speciálně vyvinutý v laboratořích Farmasi s obsahem olivového oleje, výtažku z heřmánku a vitamínu E, zklidňuje a hydratuje jemnou dětskou pokožku a zanechává ji jemnější. Minerální oleje vytvářejí ochrannou bariéru, která brání úniku vlhkosti z pokožky. Složení, které se snadno vstřebá je ideální na dětskou masáž. Můžete ho používat po koupeli a při výměně plenek. Olej poskytuje zvýšenou péči o pokožku dítěte. Pomáhá chránit před vysušováním a zároveň osvěžuje. Obsahuje uklidňující heřmánkový olej, olivový olej a vitamin E.

Použití: Malé množství oleje jemně vmasírovat do pokožky dítěte.

FARMASI BABY kolínská voda

Dětská kolínská voda s jemnou čistou vůní osvěžuje pokožku dítěte po celý den. Může být použita i pro dospělé.

Použití: Malé množství nastříkat na pokožku pro osvěžení.

FARMASI BABY dětské mléko s heřmánkem a olivovým olejem

Tělové mléko speciálně vyvinuté ve Farmasi laboratořích zjemňuje vaše tělo a tělo vašeho miminka po koupeli. S olivovým olejem a výtažkem z heřmánku hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává ji hedvábně jemnou a osvěženou. Hydratuje po dobu 24 hodin a zanechává pokožku jemnou po celý den. Pomáhá vyrovnat hladinu pH pokožky. Neobsahuje škodlivé chemikálie jako jsou parabeny a alkohol.

Použití: Malé množství tělového mléka naneste na pokožku vašeho dítěte a jemně vmasírujte.

FARMASI BABY dětský šampon heřmánkový

Heřmánkový dětský šampon je dermatologicky testován, s jemnou recepturou myje vlasy a citlivou pokožku dítěte bez vysušování. Složení nedráždí oči. Udržuje pH hladinu v rovnováze. Heřmánek poskytuje extra hydrataci, výživu a relaxační účinek. Neobsahuje žádné škodlivé chemikálie jako jsou parabeny a alkohol.

Použití: Přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy dítěte a omyjte je. Po aplikací opláchněte čistou vodou. Tímto přípravkem je možné umýt i tělo dítěte.

FARMASI BABY dětský šampon olivový

Olivový dětský šampon je dermatologicky testován, s jemnou recepturou myje vlasy dítěte bez vysušování. Olivový olej hloubkově hydratuje.

Použití: Přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy dítěte a omyjte je. Po aplikací opláchněte čistou vodou.

Nakupujte kosmetiku Farmasi za členské ceny se slevou 23%